• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2021/2022

    • Regionálne kolo

        • Petra a Klaudia Bušové

        • Zlaté pásmo a priamy postup do krajského kola
        • Vidiečanova Habovka · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Dfs Goral

        • Zlaté pásmo pre spevácku skupinu
        • Vidiečanova Habovka · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Dfs Goral

        • Zlaté pásmo pre ľudovú hudbu
        • Vidiečanova Habovka · Regionálne kolo · 2021/2022
    • Celoštátne kolo

        • Karin Motýľová

        • Úspešná riešiteľka
        • Informatická súťaž iBobor · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Natália Hubjaková

        • Úspešná riešiteľka
        • Informatická súťaž iBobor · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Marianna Šimalová

        • Úspešná riešiteľka
        • Informatická súťaž iBobor · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Filip Šimek

        • Úspešný riešiteľ
        • Informatická súťaž iBobor · Celoštátne kolo · 2021/2022
    • Okresné kolo

        • Klaudia Šprláková

        • 2. miesto v II. kategórii
        • Spevácka súťaž Slávik Slovenska · Okresné kolo · 2021/2022
        • 2.miesto
        • Okresné kolo vo vybíjanej žiačok ZŠ · Okresné kolo · 2021/2022
        • Lukáš Šikyňa

        • 2.miesto
        • Biologická olympiáda kategória E · Okresné kolo · 2021/2022
        • Veronika Šimalová

        • 3.miesto
        • Biologická olympiáda kategória E · Okresné kolo · 2021/2022
        • Tamara Zurvalcová

        • 2.miesto
        • Chemická olympiáda kategória D · Okresné kolo · 2021/2022
        • Júlia Valková

        • úspešný riešiteľ
        • Chemická olympiáda kategória D · Okresné kolo · 2021/2022
        • úspešný riešiteľ Lea Miklúšková
        • Geografická olymiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • úspešný riešiteľ Adam Šikyňa
        • Geografická olymiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • úspešný riešiteľ Matej Baľák
        • Geografická olymiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • úspešný riešiteľ Sára Miklúšková
        • Geografická olymiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Radka Šprláková

        • 2. miesto
        • Olympiáda v Anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
        • Soňa Krátka

        • 4. miesto
        • Olympiáda v Anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
        • Lea Miklúšková

        • Postup do krajského kola.
        • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry · Okresné kolo · 2021/2022
    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Hladovka
      • zs@zs.hladovka.net
      • zs@zs.hladovka.net
      • zastupca@zs.hladovka.net
      • + 421 43 539 77 01 https://zshladovka.edupage.org
      • 027 13 Hladovka 238 027 13 Hladovka Slovakia
      • 378 10189
      • 2021646330
      • PhDr. Gabriela Pajdučáková zs@zs.hladovka.net Tel.: +421 43 539 77 01
      • Mgr. Jana Vlčáková zastupca@zs.hladovka.net
      • Mgr. Marianna Blahová vporadca@zs.hladovka.net blahova.marianna@gmail.com
      • Mgr. Jana Vlčáková jana.vlcakova@zs.hladovka.net
      • Anna Harmatová ekonom@zs.hladovka.net Mobil: +421 911 698 008
      • Mgr. Marianna Škrabeková sjhladovka@gmail.com Mobil: + 421 911 346 006
      • Mgr. Helena Dilongová mshladovka@orava.sk Tel.: + 421 910 397 269 https://mshladovka.edupage.org/
    • Prihlásenie