• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2023/2024

    • Regionálne kolo

        • Klaudia Šprláková

        • 3. miesto v III. kategórii
        • Spevácka súťaž Matičný sláviček 2024 · Regionálne kolo · 2023/2024
        • Lenka Krátka

        • 3. miesto v II. kategórii
        • Spevácka súťaž Matičný sláviček 2024 · Regionálne kolo · 2023/2024
        • Zlaté pásmo
        • Vidiečanova Habovka · Regionálne kolo · 2023/2024
    • Celoštátne kolo

        • Miriam Blahová

        • 2. miesto poézia
        • Dilonova Trstená · Celoštátne kolo · 2023/2024
        • Dominik Janík

        • 3. miesto próza
        • Dilonova Trstená · Celoštátne kolo · 2023/2024
        • Patrik Chmeňa, 9.A

        • úspešný riešiteľ
        • Olympiáda v Anglickom jazyku · Celoštátne kolo · 2023/2024
    • Krajské kolo

        • muzika a speváčky DfsGoral

        • Zlaté pásmo
        • Vidiečanova Habovka · Krajské kolo · 2023/2024
        • úspešný riešiteľ

        • Karin Miklúšková
        • Chemická olympiáda kategória D · Krajské kolo · 2023/2024
        • Patrik Chmeňa

        • 1.miesto
        • Olympiáda v Anglickom jazyku · Krajské kolo · 2023/2024
    • Okresné kolo

        • 6.miesto

        • Karin Miklúšková
        • Súťaž mladých záchranárov · Okresné kolo · 2023/2024
        • 6.miesto

        • Viktória Pažičanová
        • Súťaž mladých záchranárov · Okresné kolo · 2023/2024
        • 6.miesto

        • Laura Kalisová
        • Súťaž mladých záchranárov · Okresné kolo · 2023/2024
        • 6.miesto

        • Ingrida Šprláková
        • Súťaž mladých záchranárov · Okresné kolo · 2023/2024
        • 6.miesto

        • Vanesa Bušová
        • Súťaž mladých záchranárov · Okresné kolo · 2023/2024
        • 6.miesto

        • Klaudia Bušová
        • Súťaž mladých záchranárov · Okresné kolo · 2023/2024
        • Klaudia Šprláková

        • 2. miesto v III. kategórii
        • Spevácka súťaž Slávik Slovenska · Okresné kolo · 2023/2024
        • 3.miesto

        • Lukáš Šikyňa
        • Biologická olympiáda kategória E · Okresné kolo · 2023/2024
        • Miriam Blahová

        • 1. miesto poézia
        • HK recitačná súťaž · Okresné kolo · 2023/2024
        • Dominik Janík

        • 1. miesto próza
        • HK recitačná súťaž · Okresné kolo · 2023/2024
        • Laura Kalisová

        • 2. miesto poézia
        • HK recitačná súťaž · Okresné kolo · 2023/2024
    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou
      • + 421 43 539 77 01
      • + 421 43 539 77 01
        https://zshladovka.edupage.org
      • Hladovka 238
        027 13 Hladovka
        Slovakia
      • 378 10189
      • 2021646330
      • PhDr. Gabriela Pajdučáková
        zs@zs.hladovka.net
        Tel.: +421 43 539 77 01
      • Mgr. Jana Vlčáková
        zastupca@zs.hladovka.net
      • Mgr. Marianna Blahová
        vporadca@zs.hladovka.net
        blahova.marianna@gmail.com
      • Mgr. Jana Vlčáková
        jana.vlcakova@zs.hladovka.net
      • Anna Harmatová
        ekonom@zs.hladovka.net
        Mobil: +421 911 698 008
      • Mgr. Marianna Škrabeková
        sjhladovka@gmail.com
        Mobil: + 421 911 346 006
      • Mgr. Helena Dilongová
        mshladovka@orava.sk
        Tel.: + 421 910 397 269
        https://mshladovka.edupage.org/
    • Prihlásenie